Konyada Kedi Kısırlaştırma Fiyatlarini Bilen Varmi Acaba

Laro

Kedi kısırlaştırma hatta ücretsiz yapan yokmu

14 CEVAP

Gimlihanim

Ücretsiz yapan hiç duymadım. Sanmıyorum bulabileceğinizi. Bulsanız da güvenmeyin bence zaten.

DilekTus

Biz Konya'da Ramazan Kılıçaslan'a yaptırdık, kızlarımızı 450 TL oğullarımıza 400 TL işlem ücreti ödedik.

Warriorsans

Ben İstanbul’da yaşıyorum 600 tl eden başlıyor Ama Konya’da daha uygun olabilir belki

Samsun'da 1200 TL İstanbul'a gidip gelsem orda yaptırsam daha ucuza gelirdi sanırım 😑

BusraLuti

hayvan hastanesinde 450 tl ye yaptırdım dişi kedimi

iegny

yoo aslında erkek kedi için İstanbul'da 250tl civarina yapan yerler de var. gayet de güzel yerler.

Gimlihanim

Dişi kediler 450 TL civarı oluyor. Çok oynamıyor genel olarak aynı. Erkek kediler hakkında bir bilgim yok maalesef.

Belediye veterineri olsa bile ücretsiz yaptırmanızı önermem, iyi bir hekime götürüp yaptırmanızı öneririm.

Laro

Tskr ederim cevaplar için.

emre536

konyada bilmiyorum ama ortalama olarak erkek kedi 400 tl dişi 600 tl olabiliyor

roserna

hayvan hastanelerindeki fiyatlar genel olarak aynı oluyor sanırım. ben erkek kedimi 250ye yaptırmıştım geçen sene. dişiler de 350 civarındaydı yanılmıyorsam bu sene hepsi bi 100tl fark oynamıştır.

patileia

bt veterinerlikte 450 dişi

Merve7

Ücretsiz bulamazsınız

Palyaco

650 hersey içinde