Kedim Animonda Yaş Mamayı Yemedi:/

iegny

Kedime animonda vom feinsten karışık etli yaş mamadan almıştım ve hiç yemedi tadına bakmadı ne yapabilirim??

13 CEVAP

Ahmetemind

Her kedi her mamayı sevmeyebiliyor maalesef. Tekrar vermeyi deneyin, yine yemezse sokak kedilerine verebilirsiniz.
İleride animondanın farklı bir mamasını da denemenizi tavsiye ederim. Belki sadece karışık etliyi sevmemiştir.

BerenZ

Animondayı benimki de yemiyor, uzaklaşıyor hatta. Wanpy.nin ödül mamasından sürüp yedirmeye çalışın, daha da yemezse sokaktaki canların nasibiymiş.

Seymaaacaan

Her kedi her mamayı sevmez. İlla yemek zorunda değil sokak kedilerine verin yani💁🏻‍♀️

iegny

animonda carny sardalyalı vs de var zaten evimizde fakat çok beğeneceğini düşünmüştüm içeriğine bakınca... fakat tadına bile bakmadı acaba kokusundan dolayı mı gitmiyor? tadına baksa beğenmez mi belki?

iegny

ödül mamaız yok şu an normal kendi mamasini seviyor biraz ondan koydum en azindan tadina baksin diye yine de bakmadı tadına. yani yese beğenmese anlayacağım ama koklayıp uzaklaşıyor. neyse artık umarım animonda carny ocean'ları yer ve bozita almistim umarim onu yer

Gimlihanim

Her mamayı sevmeyebiliyorlar. Bizimki pate düşmanı mesela. Asla yemiyor. İlla büyük büyük taneleri olacak. Schesir, nd, animonda carny hiçbirini yediremedim. Taneli olanlardan alıyorum ama küçük gelince de yemiyor. Önerebilecek olan varsa içeriği güzel parça etli yaş mama öneriye açığım açıkçası.

End_19

Genelde o markayı çok seven olmuyor malesef

Palyaco

Gimcat fleto elmali havuçlu olanlar var bol sulu onları tavsiye ederim

duman_cat_world

Yani kedi sevmeyebilir benimki de Vets Plus konserveleri çok sevmedi böyle et parçalı et sulu yaş mamaları seviyor. Sevmediyse kediye zorla yediremezsiniz hatta bunu hiç denemeyin bile kediyi temelli yas mamadan soğutabilirsiniz. Aynı hatayı maltta yaptım ben vets plus malt hediye gelmişti sevmiyordu patisine sürerek yediriyordum artık patisine sürünce yerlere sürüp kaçıyor 🙈🥴 Ben de pes ettim artık sokaktakilere vereceğim napayım 🤷‍♀️

duman_cat_world

Bizim şımarık vets plusın maltını, konserveleri, vitaminini hicbir şeyini sevmedi 🤷‍♀️ Tabletleri ve somon yağını denemedim. Biofeline çok seviyormuş kediler onu deneyeceğim 🤓

Her mamayı her kedi yemiyor malesef, yapacak bir şey yok çok aç olduğu zamanda vermeyi deneyebilirsiniz ya da sokaktaki kediciklere verebilirisiniz mutlu olurlar :)

iegny

birkaç saat önce bozita yaş mamayı verdim onu da koklayıp gitti tadına bakmadı. sonrasında içerisine çok çok az salam parçaları koydum (kedim salam hastası) salamları yemek için biraz mamayı da yemek zorunda kaldı. mamanın tadına bakınca çok beğendi ve üstüne salamsız ekledim onu da yedi. yarın animonda için de aynısını deneyeceğim umarım onun tadını beğenir

simbakedi

benimki de nd ocean, tavuklu, bildircinliyi yiyor hep ama domuzlu, kuzu etli vs asla agzina surmuyor. kirmizi et yemiyoruz biz de ayni marka bile olsa 🤷🏻‍♀️ olabiliyor yani