Soru Değil Kediler İçin Oyun Önerisi

parskedy

Android için olup olmadığını bilmiyorum fakat iphone/ipad kullanıyorsanız indirebileceğiniz bir oyun buldum. Fare yakalama oyunu, adı Mouse for Cats. Yaklaştığımızda tıslayan kedim şu anda yanında oturduğum zaman bile beni takmadan en az 45 dakikadır bunu oynuyor. Onlar için de bizler için de çok zevkli, kesinlikle deneyin. 🧚🏻‍♀️

13 CEVAP

simbakedi

app storeda da kedi oyunu yazinca cikan ilk oyun da baya iyi :D ari, sinek, kus sesi vs var kedim oynamasa da evde ariyor kusu bocegi

parskedy

@simbakedi sizin yorumunuzu görünce hemen onu da indirdim fakat onda hayvanlar daha minik olduğu için pek ilgisini çekmedi... kocaman fareler lazımmış sanırım sevmesi için ahahjshajhsja

duman_cat_world

Bizimki çok akıllı, gerçek olmadığını anladigi icin azicik izliyor sonra birakip gidiyor 🙈🥴

Zaten bizim boyle bir oyuna ihtiyacimiz yok cunku evimiz yesillik bir yerde bol bol kopek, kus sesi duyuyor ve bocek goruyor 🤩

Rgms

@parskedy Lazer gibi bu tel/ tablet oyunları da olumsuz etki ediyor. Yakalayamadıkları için bu oyundan sonra mutlaka bir şeyi yakalatıp avlanma hazzını tatmasını sağlamalısınız.

duman_cat_world

Umarim sizinki oynar ne diyim 🤷‍♀️🥴

simbakedi

@parskedy bizimki de slk zaten oyunu oynamiyo evin icinde o sesteki hayvani ariyo hahahahdh

Palyaco

Benimde evde kus var onunla oynuyor ve hiç zarar vermiyor 10 aydır oynuyorlar yanına gidiyor kus ve hiç birbirlerine zarar vermiyorlar

gulsump

indirdim yüzüne bakmadı

parskedy

@duman_cat_world en güzeli sizinki gerçekten. benim kedim de balkon camından gördüğünü kafasıyla takip edebiliyor ancak, o yüzden bu oyun çok ilgisini çekti 🤓

parskedy

@Rgms bu oyunu oynadıktan sonra hızını alamayıp topuyla yakalamaca oynuyor🤷‍♀️ şimdilik yakalayacağı başka bir şey yok ama belki daha sonra bu hareketli farelerden alabilirim.

parskedy

@Palyaco ah ne güzel, ben de şu an ailemin evinde kalıyorum ve burada da kuş var fakat bir şey olur diye yaklaştıramıyorum. ne güzelmiş sizinkiler 🥺

parskedy

@simbakedi benimki de bazen yakalamak yerine oturup farenin ekranda dolaşmasını izliyor. kediler biraz bozuk hayvanlar aksjhdkajhdkahdk

parskedy

@gulsump gsjhgahgajagj her kediye hitap etmiyor demek ki 🤷‍♀️ benimki uykusundan uyanıp gerilirken bile görse yattığı yerden koşa koşa gelip oynuyor sabahtan beri