Kedime Mama Arıyorum

Patili_1

Fiyatı pek pahallı olmayan,koku fazla yapmayan, tüy dökümünü azaltan,uygun fiyatlı kedinin sevebilecği bir mama arıyorum benim kedime değil benim kedim nd kullanıyor arkadaşım için arıyorum ama onun kedisi nd kullanmıyor biraz da pahallı olduğunu söylüyor mama önerebilir misiniz acaba?

24 CEVAP

simbakedi

bozita 10kg aliminda kilogram basina uygun oluyor ve cok guzel icerikli. market mamalarinin icinde tuz, seker vs fazlasiyla oluyor. ayrica et miktari cok az oldugundan kalan seyler zaten zararli kedilere. market mamasi kullanilirsa ilerde veteriner masrafi olarak doner. kat kat fazlasi hem de

Patili_1

Birde market mamalarinin zararlarını da söyleyebilir misinix?

Warriorsans

Mystic mamaya bakabilir kendi sitesinde 1.5 kg I 35 tydi gerçi artmış da olabilir ama özellikle 10 kg vs uygun baya. Brit care de öneririm kaliteli

Patili_1

Tmm çok teşekkürler simbakedi market manasının zararlı olduğunu biliyorum ama hangi alanlarda bilmiyordum bu mama konusu geçmişken onu da öğreneyim dedim önerdiğiniz mamaya da bi bakacagiz ztn benim kedim her mamayı yiyor ayrımcılık yapmiyor ama onun kedisi biraz pinpirikli🤣😂o yüzden o yemessr bütün mamalar bizim kediye kalacak😂

Patili_1

Tmm teşekkürler

tyguler

bozita, brit care oneririm.

market mamaları yeterli besinleri sağlamadigi icin kedi guzel beslenemez saglikli olmaz market mamalarini kraker gibi düsunun surekli kraker yiyen birisi vitaminsiz kalir protein alamaz gibi gibi kediler icin de market mamasi oyle.

Patili_1

Arkadaşlar arkadaşım bozitanin fiyatına bakmış falat biraz pahallı diyor napabilirim anlamıyorum ki anlatamıyorum 🥺

Patili_1

Arkadaşlar birde bu mamanın örneğin 1,5 kg ları kaç gün/hafta fln yetiyor bunu da yazabilir misinix?

Patili_1

Enjoy önerir misiniz hiç denemedim ama?

theyusra

1.5 kilo mama 20-30 gün arası yeter bir kediye. ayrıca her şeye pahalı derse neyle besleyecek kediyi kuş yemiyle mi? brit care, true instinct, pro plan falan baksın zaten tek kedisi varsa altına düşmesi iyi değil.

tyguler

bu arada ************ da ilk alişverise özel kuponu var oradan brit care 7kg 310tl oluyor.

tyguler

yildizli yerler h e p s i b u r a d a

Nermintaskin012

Mystic olabilir

simbakedi

soyle ki benim kedim mesela gunluk 100 g yiyor nerdeyse o yuzden 15 gun gider, ama 60g ortalama yiyen kediye 20-25 gun gider 1.5 kg mama.

Lils

En kötü mystic, felicia ya da bonacibo. Enjoy kadar düşmesin sokak kedilerine bile daha kaliteli mama alan insanlar var. Enjoy en düşük segment mamaların içinde. Brit care iyi ama ona pahalı gelir