Kedim Korkuyor

XxBulut

Kedimi sahipleneli 2 ay oldu.Ama son 2-3 gündür kedim bazen kardeşimi görünce kaçıyor.Hırpaladığını da sanmıyorum çünkü Bulut kızınca ısırıyor ve kardeşim korkuyor.Kardeşim küçük de değil.Nedeni ne olabilir lütfen yardım edin

1 CEVAP

betulaltundal

Herhangi bir hareketinden ürkmüş olabilir kardeşiniz canını yakmasa bile :\ ödül maması veya sevdiği bir yiyeceği kardeşiniz versin, kardeşiniz kedinizle yumuşak ses tonuyla konuşsun ve kardeşinizin kokusunun olduğu kıyafetleri kedinizin yattığı yere koyun. Zamanla alışacaktır diye umuyorum