8 Aylık Kedim İçin Kaliteli Mama Önerisi

fumigo

Normalde royal canin kitten kullanıyoruz ancak içinde hiç et olmadığını yeni farkettim et oranı iyi olan kullanıp memnun kaldığınız önerilere açığım.

23 CEVAP

tyguler

orijen
acana
alleva
nd
brit care

bunlara bakabilirsiniz. (hiçbirini kullanmadım)

MonikaveTori

Bozita mamasına bir bakabilirsiniz içeriği güzel bir mama ama biz hiç kullanmadık

tyguler

@Palyaco sizin kediniz ishal oldu diye tum kediler ishal olmuyor. her kedi ayni degil sizin kedinize iyi gelmedi diye benim kedime onun kedisine iyi gelmeyecek degil. bu sutede exlusion iyi gelmeyen kediler de var.

Palyaco

Exclision et orani yüzde 30 Akdeniz besinleri kediler icin ideal uriner ve taş oluşumu engelliyor

Poncimin

En iyi yavru kedi mamaları:

1 • Orijen Cat&Kitten
2 • Alleva Holistic
3 • Acana First Feast
4 • Naturea Cat&Kitten
5 • Bravery
6 • Fitmin
7 • Britcare Hypo-allergenic
8 • N&D
9 • Bozita
10 • Sanabelle
11 • Instinct (Düşük Tahıllı)
12 • Mera
13 • Exclusion

Konu Linki:
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/100738-en-iyi-yavru-kedi-kuru-mamasi

Bu listedeki mamalardan birini alabilirsiniz, hepsi güzel mamalar. Unuttuğum marka yoksa en iyileri bunlar. En iyileri bunlar diyorum ama "içerik" olarak bakarsak bunlar, yoksa kedinize hangisi iyi gelir onu biz bilemeyiz, deneyip görmeniz lazım. Her kediye etkisi farklı olur. Biz bu listeden N&D'yi Acana'yı Britcare'i denedik. Acana ile memnun olduğumuz için onunla devam ediyoruz.

Lils

Acana, brit care

End_19

Eğer kedinize yararsa brit care tavsiye ederim

Renklipati

Acana kullanıyorum tavsiye ederim grassland özellikle sürekli kullandığım, kısırlaştırma sonra sı kısır mamasıyla dönüşümlü kullanıyorum pasifica buda güzel

Palyaco

Renklipati kisir kediye grassland vermesen sadece tavsiye sen bilirsin gene

Renklipati

Palyaco tavsiye için teşekkürler, fakat bildiğiniz gibi grassland ve pasicifa tüm yaşam evreleri için, ayrıca grassland uzun süre kullandım hatta kısırlaştırma sonrası da 2 ay kullandım.kedimin sevdiği ve hiç problem yaşamadım o mamada.. sıkılmasın diye sadece kısır maması vermek istemediğim için de grassland ile dönüşümlü düşünüyor um

Palyaco

Royal caninda brit care olmaz ishal eder kediyi

Palyaco

Tyguler royal canından brit care olmaz dedim tahilidan tahilsiza birden geçilmez

duman_cat_world

Günde kaç kez mama önerisi postu açılıyor artık. Filtrele kısmına mama önerisi yazıp aratırsanız sayısız post çıkacaktır. Biraz araştırın pls.

Palyaco

Tyguler ne iyiyse onu tavsiye ederim brakin bunlara insanlar karar versin

tyguler

zaten ben sizin tavsiye etmenize bir sey demiyorum. ama sanki bir mama sizin kedinize yararmadi diye hiçbir kediye yarayamaz gibi davraniyorsunuz. gidin ister exlusion övün ister nd övün ister bilmemne övün beni ilgilendirmez. zaten insanlar karar versin ben huna bir sey yapmiyorum siz yapiyorsunuz