Gimcat Shinnycat Yaş Mama

sahraxfittiko

dün aldığım gimcat shinycat yaş mamayı açıp kedime verdim normalde hiç bir mamayı yemeyen kedime verdim mamayı koyduğumla bitmesi bir oldu ama mama beyazdı direk tavuğu haşlayıp koymuşşun üstünede jöle dökmüşşün gibi . Normal gimcat yaş mamaları zaten böyle mi olur ilk defa aldım :)

6 CEVAP

duman_cat_world

Evet Gimcta Shinycat ben de kullanmıştım öyle oluyor yapısı gayet normal. Gimcatin Superfood serisi var fleto şeklinde havuçlu elmali falan onlar daha etli sulu yas mamalar. 😍💖

Palyaco

Gimcat fleto elmali kullanıyorum suyu bol diye tavuğu beyaz

Poncimin

Evet öyle oluyor. Biz de Gimcat kullanıyoruz, severek yiyor. Bir üst serisi Super Food yaş mamaları da var, onlar da baya iyi. Ama onları daha denemedik. Yaş mama olarak sürekli Schesir, N&D, Gimcat, Nutri Feline alıyorum.

Gimlihanim

Evet gayet normal yapısı o şekilde oluyor. Sevdiyse superfood serisini de denemenizi tavsiye ederim çok seviyorlar.

Sindycan

Evet ötle oluyor. benim kedim shinycat serisini yemiyor ama sf serisine bayılıyor fileto ve sulu daha güzel onu da deneyebilirsiniz.

sahraxfittiko

benimki shinycat a bayıldıııı normalde hiç bir mamayı yemez ama buna çıldırdı