Kedim Duman Kabız Mı? :/

duman_cat_world

Bugün tuvaleti temizlerken bir şey dikkatimi cekti. Kakası daha koyu renkteydi. Önceden hiç kabız olmamıştı. Fotoğraf koyuyorum. Sizce bu normal mi, yoksa kedim kabız mı olmuş? 🤔

Eğer kabız olduysa ne verebilirim? Zeytinyağı yemiyor pek.

18 CEVAP

Palyaco

Haftada 3 sefer zeytinyağı 1 tatlı kaşığı ver duman bağırsak florasi duzelir

buduu

Kabız gibi gözüküyor , zeytinyağını zaten birçok kedinin yemicegini düşünüyorum ben ağzını açıp buduyu tutup veriyordum yani biraz zorla 😅 ama şırınga varsa daha kolay verebilirsiniz

duman_cat_world

buduu
Dün yoğurt verdim bugün de yaş mamasına zeytinyağı karıştıracagım umarım fark etmeden yer oğluşum 🤩