Kedi Farklı Mama Yer Mi

keeida

Kedime farklı marka yaş mama vermek istiyorum versem bir sorun olur mu?

6 CEVAP

duman_cat_world

En güzeli olur. Yaş mamaların hiçbiri mükemmel değil. Bir hafta birini verirsiniz, sonrkai hafta diğerini. Ne kadar çeşitlendirirseniz o kadar güzel olur 💙

Kuru mamasını da 3 ayda bir falan değiştirmek iyi oluyor. Hep tadından sıkılmıyor hem de beslenmesini çeşitlendirmiş oluyoruz 🥰

tyguler

yas mamalarda surekli baska markalar (icerigi iyi olanlardan) alabilirsiniz sıkınti olmaz.

Lunaveelmas

Yaş mama da soeun olmaz ama kuru mamasını sürekli değiştirmeniz kedinin alışkanlığını bozar

Gimlihanim

Merak etmeyin zaten bir süre sonra o yemek istemez bile sürekli aynı yaş mamayı. Çeşitlendirmenin iyi olacağını düşünüyorum. Sonuçta hiçbiri tamamen mükemmel değil.

End_19

Bence değişimli kullanmak daha iyi içinize sinenler kullanırsınız

Yaş mamayı değiştirerek verebilirsiniz zaten her gün yemediği için sorun olmaz ancak kuru mamayı çok sık olmasa bile paket bitince değiştirebilirsiniz hem sıkılması açısından hem de farklı mamalar daha iyi gelebilir.