Kedimin Sıkılmamasi İcin Ne Yapabilirim

defneb

Ogrenciyim, 2 gun sonra okulum basliyor. Sabah 7.30 da evden ayrilip aksam 6’da donecegim. Bu surede kedimin sıkılmamasi icin ne yapabilirim+mamasini sabah gitmeden once cok mu koymaliyim

6 CEVAP

Littlejoey

Gitmeden önce mamasını suyunu mutlaka kontrol edin. Suyunu tazeleyin, mamasını da çokça koyun. Hatta aç kalır, susuz kalır diye endişeleniyorsanız da depolu mama su kabı kullanabilirsiniz. Tabi mamayı çok koyarsanız ayrıca suyu da küçük bir kaba koymazsanız depolu mama su kabına gerek kalacağını sanmıyorum. Tuvaletini de akşamdan temizlersiniz ki gelene kadar çok fazla pislenmesin. Ben işe gittiğimde köpeğimin sorumluluğunu başkasına veriyorum ama yine de bütün oyuncaklarını dışarıda bırakıyorum ki sıkılmasın. Eee biraz özlem olacak tabi :)

Gimlihanim

Kedi başına oynayabileceği oyuncaklardan alın. Duvara monte edilen oltalar falan var. Onlarla biraz oyalanır belki. Ama bir miktar sıkılır tabi ki. Tüm gün yalnız kalıcak sonuçta.

buusracikk

Oynadığı oyuncakları görebileceği yerlere koyabilirsiniz. Mama için de biraz fazla koysaniz iyi olur eğer sizden başka ilgilenen yoksa aç kalmasın

emre536

kedi tüneli oyuncağı sevebilirler

altunsila

Siz yokken muhtemelen gününün çoğunda uyuyacaktır. Eve döndüğünüzde temizinden bi 15dk oynatırsanız da o sıkıntıyı atacaktır. Zaten okula düzenli gitmeye başlayınca kedi de o düzeni öğreniyor, ilk günler sıkılsa da duruma alışacaktır merak etmeyin. ama tavsiyelerde yazıldığı gibi sevdiği oyuncaklarını ortada bırakabilirsiniz. Benim kedim küçük fare oyuncakları çok sever kendi kendine atar tutar mesela, işe giderken onları ortada bırakırım genelde

Pollythelilly

Okullar açılıyor ve ben de aynı durumdan muzdaribim.Bütün gün sıkılacak diye aklım onda kalacak.Tek başına oynayacağı oyuncakları da bırakabilirseniz en azından tek başına oynar gün içinde.