Kedi İle Uçak Yolculuğunda Kafes Boyutu

donence17

Uçakla seyahat ederken standart 23X30X40 kafes ölçüleri çok mu önemli ne kadar tölerans gösteriyorlar ya da tutup ölçüyorlar mı, orada yazan boyutta kafes yok çünkü

4 CEVAP

simbakedi

olcuyorlar sanirim riske atilmamali. olculeri de neye gore veriyorlar anlamiyorum gercekten cok sacma

Ahmetemind

Görevlilerin inisiyatifine bağlı maalesef. En azından ölçülere olabilecek en yakın çantayı almaya çalışın. Dikey bir çantayı yatay olarak filanda kullanabilirsiniz mesela.

psabrk

Ölçtüklerini hiç görmedim evcil hayvanla uçuşa gelirseniz normal yolculardan daha fazla ilgileniyorlar onu biliyorum ama.
Örneğin şu plastik klasik çantalar var biliyorsunuzdur 25-30 tl ye satılan kafes tarzı onlara bir şey demiyorlar o yüzden pek sıkıntı çıkmaz.
O ölçüleride koltuk altına göre veriyorlar ama oraya koymayın kucağınızda taşıyın çantayı herhangi bir şey demezler.
Uçuşunuzdan bir kaç gün öncede uçuş yapacağınız firmayı arayıp kediniz için rezervasyon yapmanız gerekiyor.
İyi yolculuklar dilerim.