Mama Etkisini Ne Zaman Gösterir.

iegny

örneğin tüy dökümünde vs etkisini ne zaman gösterir?? genel olarak merak ettiğim için soruyorum. aynı zamanda dışkının ayrı ayrı parçalar halinde olması kötü bir şey mi? ya da kabızsa ne yapılabilir?

7 CEVAP

citirannesi

Bir iki haftaya etki ediyor genelde. En cok 2 bucuk haftada etkisini tamamen gosterir muhtemelen

buduu

Kabız için zeytinyağı verebilirsiniz

duman_cat_world

bizde üç hafatada etkisi göstermeye başlıyor. bir aya kalmaz anlarsınız zaten. kabızsa zeytinyağı bir tatlı kaşığı ve yoğurt bir yemek kaşığı.

Palyaco

Haftada 3 sefer zeytinyağı 1 tatlı kaşığı ve kefir

iegny

yok yok kabız değilmiş sadece ayrı ayrı tuvaletini yaptığı için korktum teşekkürler

Palyaco

Mama tüy sağlığı etkisini 2 hafta içinde gösterin

Littlejoey

Genelde 2 hafta kullandıktan sonra etkisini gösteriyor mamalar.