Hayvanlar İçin Merhamet Derneği

Nadenge

Yeni yeri Sultanbeyli’de olan bu derneğin desteğimize ihtiyacı var. 300 kadar kediye bakan bu dernek sürekli İbb Tepeören Barınağı’ndan yaralı, hasta ve yavru kedileri çıkarıp dernek bünyesinde bakmakta (Bu barınağın adını az çok duyanlar bilir ki buradan canlı ya da sağlıklı hayvan çıkma ihtimali çok düşük). Ayrıca sokak hayvanları için İbb ile anlaşmalı kısırlaştırma etkinliği düzenliyor. İstanbul Asya Yakası’nda oturan hayvanseverler sokak hayvanlarını her perşembe saat 07.00’de dernek önündeki araca teslim edip akşam 4-5 gibi teslim alıyorlar. Yeni yerlerine taşındıkları için hem maddi hem de manevi açıdan desteğimize ihtiyaçları var. Yakın olanlar temizliğe yardıma gidebilirler. Her şey o kadar şeffaf ki derneği ziyaret edip sokak hayvanlarımız için verilen emeği görmenizi isterim. Bu hayvanlar hepimizin... Bu fotoğraktaki güzelliğin adı Zümrüt, arka iki ayağı tutmuyor yani felç. O kadar sevgi dolu ki kafesinin başında insan görür görmez mırlamaya başlıyor.

6 CEVAP

Hilalllllll

Ayyy izniniz olursa ben zümrütü yemek isterim 😛çok tatlısın sen ama yerim ben senin o boncuk gözlerini 😻🥰😻🥰

Nadenge

Zümrüt de sizin onu afiyetle yemenizi bekliyor. Ciddiyim ama🙈

Hilalllllll

Tamam hemen Oray geliyorum yemek için 😂😅MAŞALLAH TÜYLERİ KADAR ÖMRÜ OLSUN 😻

Nadenge

İnstagram hesaplarınızdan paylaşmanız bile o kadar önemli ki... Hiç olmadı insanlar sokak kedilerini ücretsiz kısırlaştırabileceği bir yer olduğunu öğrenir.

Hilalllllll

Yaa paylaşmayı çok isterdim ama istigram hesabım yok umarım olanlar paylaşır

Cubik

☹ eğer orda yaşasaydım hemen giderdim ☹