Kedime Alternatif Ne Vermeliyim?

cooheaven

Merhaba 5 aylık kedime mama sipariş ettim ama tahmini teslim için salı gününü gösteriyor şuanki mamasıysa yarın sabaha kalmaz biter o yüzden yeni maması gelene kadar ne verebilirim önerisi olan var mı? biraz iştahı açık bir kedidir kendisi

10 CEVAP

Superisi814

Marketten size uygun olan et turevi alin.Tavuk göğsü, cigeri, yurek, kiyma artik hangisi ise.Bir tim zeytinuagimda haslayin.Max 2 gun dayaniyorlar.Tek kedi ose killanmadiginiz kismi buzluga atar , bitince yemidem yaparsiniz.
Yogurt ilavesink normalde de yapin derim.

Phoenix3

Petshoptan açık mama alabilirsiniz idare edecek kadar

Hilalllllll

Patates haşlamaması vere bilirsiniz

cooheaven

@Superisi814 yoğurt takviyesini zaten haftada 3-4 kere yapıyoruz ben vermesem de ben yerken musallat olur kendisi yoğurt aşığı çünkü 😂

buduu

Migrosta falan mama var şimdilik kullanabilirsiniz yani gelene kadar mecbur bı yerden alacaksınız mama

duman_cat_world

ciğer, balık, tavuk, tavuk suyu ne bulursanız:)
yoğurt ve kefir de verebilirsiniz doyurmaz ama çok saglıklı

Palyaco

Ciğer hasliyabilirsiniz suyuyla verin

Littlejoey

Ciğer, tavuk, tavuk suyu, et suyu vb şeyler verebilirsiniz. Biraz yoğurt da verebilirsiniz eğer seviyorsa, sağlıklı bir şey çünkü. Bu şekilde idare edemezseniz de marketten mama alırsınız, kısa süreliğine yerse bir sıkıntı olmaz.

Pollythelilly

Balık kırmızı et tavuk haşlayarak suyuyla birlikte öğün öğün verebilirsiniz.

emre536

ciğer,eger tavuk etine alerjisi yoksa tavuk haşlama, yumurta haşlayabilirsiniz