Patimax Kedi Konservesi?

aliberken

Merhaba
Patimax kedi konservesi sizce nasıl?(85 gr olanlar) Veterinere gittiğim zaman satın almıştım ama kararsız kaldım.

Ürün Özellikleri

İçindekiler
Kıyılmış Ton Balığı (%49,41), Somon (%2,35), Su, Jöle Tozu

Vitamin
Vitamin E

Besin Değeri
Ham Protein % 8.00 (min), Ham Yağ % 0,50 (min), Ham Lif %1.00 (Max), Ham Kül %3,00 (max), Nem % 85 (max), Enerji % 41 (Kcal /100g)

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Eh işte. Jöle tozunu beğenmedim

jöle tozu için pek emin değilim ama diğerleri ideal

yasement

Iyi fena degil de konserveyi acinca rengi hosuma gitmedi fazla kirmizi geldi bana bi daha almadim

aliberken

Teşekkürler

Benim kedim bayiliyor haftada 2 kez veriyorum ödül olarak, kokusunu almayla kosa kosa geliyor.

aliberken

Kedim severek yedi ama içeriğinden emin olamadım.Çok kötü olmadığına göre devam edebilirim.Teşekkürler