Kedim Bozita Yaş Mamayı Da Yemedi...

iegny

kedime güzel güzel en iyilerinden yaş mamalar aldım hepsini koklayıp gidiyor... animonda, bozita, nd vs vs. gidip whiskas alsam nefes almadan yer şimdi niyeyse yemiyor... ne yapmalıyım ya? çok su da içmiyor yaş mama vermek istedim onu da yemiyor. aç bıraksam biraz yer belki? of:((((

17 CEVAP

beyzathemoc1

pisliğe bak cğsğcmeşgmfp ısırılmayı haketti

simbakedi

ağzına sürün isterseniz elinizle. whiskas vs alıştıysa zor biraz

Poncimin

Jöleli mama deneyin. Jöleli mamayı çoğunlukla seviyorlar. Vet's Plus içeriği fena değil, deneyebilirsiniz.

iegny

@poncimin bozita jöleliydi zaten koku olarak da whiskas gibiydi çok ümitlenmiştim fakat yemedi... animonda da yemedi o kıvam olarak çok daha farklıydı. ama yaş mama yedirmek de istiyorum. umarım yer ya biraz bekliyorum illaki en azından tadına bakar yani. tadına bakıp beğenmese anlarım ama hiç takmıyor bile.

iegny

kedim salam çok seviyor. mesela yaş mamasının içine küçük küçük salamlar eklesem ysr mi?

iegny

EVEET SALAM SAYESİNDE YEMEYE BASLADİ ALLAHİM SUKUR PFFF

iegny

salamı kaçırmamak için yedi ve şkmdi kalanı da yiyor çok çok az salam koymustun

iegny

evet arkadaslar dedigim gibi koklayıp gitmisti tadina bakmamisti... skmdi tadina bakinca bayıldı tabağı pırıl pırıl oldu. üstüne salamslz koydum onu da bayıla bayıla yedi. sabah yemediği animonda için de yarin ayni taktigi uygulayacagim. umarim onu da yer. tesekkurler herkese

Sindycan

Çözümünü bulmuşsunuz ne güzel :) ben de daha iyi markalar yesin diye alıyordum yemiyordu, burun kıvırdığı mamaya bir kaşık felix koyuyordum, hepsini yiyordu. bir dahakine aynı yaş mamayı açtığımda direkt yemeye başladı üstüne felix koymama gerek kalmadı. böyle küçük hilelerle damak tatları gelişiyor işte :)

iegny

ya aslında hep çok az yaş mama verdik. yani whiskas veriyorduk o kucukken o da 3ayda bir falan yani

iegny

yaş mama vermek istiyorum yemiyor:(

iegny

yani tadına baska beğenmese tamam diyeceğim ama tadında da bakmıyor ki kokluyor gidiyor

beyzathemoc1

evde yapın

iegny

evde nasıl yapabiliriz? yani evde yaptigimi da yemeyebilir ve çok su da içmiyor ne yapacağım bilmiyorum:|

beyzathemoc1

sevdiği sebzeleri ve et çeşidini haşlamanız lazım ben havuç patates tavuk bal kabağı haşlıyorum siz tavuk yerine ciğer et ya da balık kullanabilirsiniz sevmediği sebzeleri çıkartabilirsiniz