Kedimin 1 Gündür Ağzı Çok Pis Kokuyor Neden?

mimininanne

Çiğerli yaş mama vermiştim ondan olabilir mi hiç kokmazdı çok fena kokuyor ya

6 CEVAP

Pollythelilly

Dişlerinde diş etinde iltihap,kızarıklık,görünür yara varsa ondan da olabilir.

Patili_1

POLLYTHELİLLYNİN de dediği gibi olabilir mamasını degistirdiyseniz de olabilir ya da kedisin evde başka birşey yediyse

Benimki de aynı durumda dün ödül maması verdim geçmişti ama bugün yine başladı ve evde ödül maması da kalmadı kaldım ortada

Benimki de aynı durumda dün ödül maması verdim geçti ama bugün tekrar başladı ödül mamalarımız da tükendi ne yapsam bilemedim

Palyaco

Dis etlerine bakin kızarıklık morluk varmi

mimininanne

Evet arkadaşlar:( intihap varmış