Kedi Maması Hangisi?

Patili_1

Anket

Brit care
(10 oy)
exclusio
(6 oy)
Proplan
(8 oy)
Reflex/whiskes
(2 oy)
Toplam (26 oy)

Daha fazla seçenek yapamadım bı turlu o yüzden reflex ve whiskesi aynı yere koydum ztn onları fazla öneren yok hangisini seçerdiniz?

9 CEVAP

Poncimin

1 • Britcare Hypo-allergenic
2 • Sanabelle*
3 • Exclusion
4 • Proplan

Sıralama bu şekilde olur. Reflex ve Whiskas'ı sıralamaya eklemeye bile gerek yok :) Almayın kötü mamalar. Öncelikle Britcare Hypo-allergenic tercih ederim, içerik olarak önde. Yalnız Britcare Hypo-allergenic mamalarında ishal sorunu olabiliyor, çok şikayet eden var. Tabi kedinize etkisini biz bilemeyiz belki sizde sorun yaratmaz. Kediden kediye değişir. Deneyip görmeniz lazım. Garanti olsun, Britcare almamayım derseniz Sanabelle veya Exclusion. Sanabelle listede yok ama niye yok anlamadım, o da çok güzel bir mama et içeriği olarak Exclusion'dan iyi. Proplan fiyatından daha uygun hemde. Sanabelle veya Exclusion olmassa dediğiniz mamalara göre en son Proplan.

simbakedi

reflex ve whiskası koymamalısınız bile

HepsiPati

Bozita

Lils

Brit care. Eğer brot care iyi gelmezse proplan

Palyaco

Exclision

Pro Plan alın geçin, hem iyi gelecektir yüksek ihtimalle hem de kafanızı yormamış olursunuz çeşit değiştirerek kullanırsınız.

zibityus

n&d

emre536

ben reflex kullanıyorum ve kedılerımde herhangı bir sorun yaşamadım diğer yazdıgınız mamaları kullanmadıgım için bir yorum yapamayacagım fakat kedilerin metobolizmaları ve sindirim sistemleri birbirinden farklı olabilir fiyat olarak yuksek segmentte bir mama kedinize iyi gelebileceği gibi orta segment bir mama da iyi gelebilir ; bunun için öncelikle denemek amaçlı tester ürünlerden alıp kedinize iyi gelip gelmediiğine bakabilirsiniz

Patili_1

Bsn normalde nd kullanıyorum arkadaşın kedisine mama arıyoruz ndyi nedense sevmedi bı turlu yemedi,o yüzden bende mama arayisindaydim bi ara reflex kullanmaya başladım petshoptan azıcık almıştık yiyecek mi diye yedi ama reflex kötü olduğunu öğrendik exclusioyu şuan yiyor bi 2 hafta onu kullanicaz eğer tüy dökümü yememe veya başka sorunlar olursa brit care a geçeceğiz benim kedim nd yi seviyor falat neden arkadasin kedisinin sevmedigini anlamadım diğer mamaları yiyor ve kedi daha önce herhangi bir mamaya alışık da değil daha yeni yiyor