Kediler İcin Lüks Ürünler

hannnngggg

merhaba ise başladım da bi sevincle sorayım dedim kedileriniz icin lüks sayılabilen ürünler neler gerekli gereksiz hersey olabilir kullanıp memnun kaldığınız veya almak istediğiniz tüm paramı kedime harcayacağım fakat yoğun çalıştığım icin araştırma yapamıyorum (su şelalesi otomatik mama kabı vs gibi de olabilir)

16 CEVAP

duman_cat_world

Öncelikle sevincinize limon sıkacağım ama paranızı boşa harcamayın 😅

Ancak bütçem olduğu zaman alacağım şey Ferplast su şelalesi. Şöyle bi şelale denemeyi çok istiyorum; bol bol taze su içsin, böbrekleri sağlıklı olsun istiyorum. Ancak 2 ayda bir filtre masrafı var 50₺ 🥺 Faydalı bir ürün ancak alırken bunu da göz önünde bulundurun.

Bende olan ve size önerebileceğim şey ise bir kedi evi 🐈🐾 üstünde oyun oynayabiliyor atlayabiliyorlar zıplayabiliyorlar. Tırnakları törpüleyebiliyorlar, uyuyabiliyorlar, camdan dışarıyı seyredebiliyorlar. Parasını hakeden, kullanışlı bir ürün. Bizimki aşık aşık 🤭😍💖 Kesinlikle öneririm.

Onun dışında bol bol yaş mama miamor kedi çorbası wanpy sıvı ödül vb. şeylerden alırsanız kedinizi krallar gibi yaşatmış olursunuz 🤭💙

Otomatik kedi tuvaleti gereksiz bir ürün bence.

Thesudeaskin

Otomatik kedi tuvaletleri var veya büyük tırmalama tahtası gibi üzerinde kedi evi olan ürünler var onlara bakabilirsiniz.

Palyaco

3 katlı tirmalamali ev çok iyi kullanıyorum ferplast otomatik şelale şu kullanıyorum çok memnunum

Lils

Dolap uygulamasında çok uygun fiyata kedi kuleleri var. Aslında olması gereken fiyat ama piyasada iki katı fiyata satılıyor. Yorumlar da fena değil.

duman_cat_world

Bu arada bir şey eklemeyi unuttum; bütçeniz çok olunca kesinlikle Acana Pasifica mama alın piyasanın en iyilerinden 😝🤩

hannnngggg

link paylasabiliyorsanız eklerseniz çok sevinirim öyle olabiliyorsa teşekkür ederim

Thesudeaskin

https://www.***********.com/catit-smartsift-otomatik-kedi-tuvalet-kabi-p-HBV000007RTCZ?magaza=%C3%87abuk%20Mama

https://www.***********.com/pethomealpi-kedi-evi-ve-tirmalama-100-musteri-memnuniyeti-p-HBCV000002WCEP?magaza=Pethome

Phoenix3

Otomatik tuvalet kabı ve su şelalesi. Otomatik mama kabını önermem, tazeliğine güvenmiyorum ben. Onun dışında süslü ve rahat yataklar, pahalı oyuncaklar, en önemlisi de bol bol ödül mamaları (me-o, gimcat gibi) alabilirsinizz

duman_cat_world

Hayırlı olsun, bol kazançlar dilerim 💙🙏
Ekonomik özgürlüğünün olması da güzel bir şey 🥰

altunsila

Hahah bende de aynı his oluyor, biraz fazla param olsun hemen kedimin patilerine teslim ediyorum:D

Bence kesinlikle bir kedi kulesi. Tamamen kendine ait yüksek ve rahat bir kule çok mutlu ediyor kedileri.

Onun dışında lüks değil de genel olarak kaliteli mama, kaliteli yaş mama ve kaliteli kum kullanmak, maltlarını aksatmamak, veterineri düzenli ziyaret etmek ve hergğn düzenli oyun oynatmak gayet kediniz için yeterli olacaktır.

Thesudeaskin

Yıldızlı yerlerde h e p si b r a d a yazıyor

blue_hpood

seramik su şelalesi öneririm. benim param yok, alamıyorum şu an. internette 2000’e bile var:)

DilekTus

Merhaba, hayırlı bol kazançlı olsun. Benim 4 Kedim var oyun oynamayı seviyorlar. ben de bol bol oyuncak alıyorum. 4 kollu kedi tünelini çok seviyorlar arada kaldırıyorum 1,2 gün tekrar çıkarttığımda yeni bir şey gibi çıldırıyorlar 400 TL civarında sanırım fiyatı.

sahraxfittiko

bilmem kaç katlı kedi kulesi😄 biz alamıyoruz bari siz alın şğopsakdışssks

emre536

tırmalama tahtalı kedi evi ,kedi tüneli çok severek sıkılmadan oynayabilirler