Dikişlerin Yalayan Kediye Çözüm Arıyorum

Cigdem_ib

Merhaba dün burda sormuştum kedim yakalık takinca huzursuzlaşıyor demiştim takmasam yarayı yalasa ne olur diye .cevap verenler yalamsini önlemem gerektiğini belirttiler ama ben bir türlü boyunlugu tuturamadım gece stresten titredi bir süre öyle olunca daha takmayı denemedim sabaha kadar yanından ayirlmadim yaladigini görünce engel oldum dikkatini dağıttım hep ama okul açılacak ve ben sürekli yanainda olamayacağım artık yakalıkta taktirmiyor . Sizce küçük bebek zibinlarından alıp taksam nasıl olur oda stres yapar mı cikarmak ister mi ? Ayrıca dikiş bölgesin de kararma olmaya başladı acaba dikişler mi düşecek yoksa iyileşme sürecine mi girdi kisirlastirmanin 4.günü bugün

6 CEVAP

altunsila

Biz bir külotlu çorabı kesip onu giydirmiştik vücuduna veteriner tavsiyesi ile

Thesudeaskin

Kedi ameliyat sonrası giysileri var belki onlar işe yarayabilir.

Cigdem_ib

ne kadar sure giydirdiniz kac gun durdu

altunsila

5 gün kadar giydirdik, boyunluğa çok tepki veriyordu, çözümü böyle bulduk

buduu

biz kısırlaştırma sonrası yakalık kullanmamıştık yani tabi ameliyat dediğiniz kısırlaştırma mi bilmiyorum ama

buduu

He pardon demişsiniz kısırlaştırma diye