Barf Diyeti Çiğ Beslenme Önerenler

Palyaco

Barf diyeti Çiğ beslenmeye sizce gecmelimiyim

4 CEVAP

Ozge00

İmkanınız varsa geçin. Ama detaylı bir bilgi gerekiyor. Ne kadar et ne kadar kemik ne kadar vit kaç Gr olacak kaç öğün vereyim nasıl saklayım gibi gibi bir sürü konu üzerinde baya bilgi edinmek gerekir. En sağlıklı beslenme şeklidir bence bu. Mamadan daha iyi oldugu düşüncesindeyim. Araştırırsanız kullananlarin Hayvanları üzerindeki etkisini anlattığı yorumları görürsünüz. Memnun kalan çok kişi var. Ama yine tabi ki her kediye iyi gelmez. Bazılarına da dokunmuş bu beslenme türü. Fazla proteinden yaralar dökülmeler yaşayanlar olmuş. O da kediden kediye değişir yani.

Burda raw barf besleme yapanlar vardı, görürlerse daha detaylı yazarlardır.

blue_hpood

suzionline sitesinde çok detaylı bir şekilde açıklanmış, bakabilirsiniz:)

duman_cat_world

suzionline blogta "Çiğ Beslenme" sekmesinde ayrıntılı makaleler var. işte ete koyacağız takviyeler, günlük porsiyonlar vb.

Palyaco

Izlicem tesekkurederim