Acana Mı Orijen Mi

Anket

Acana First Feast
(6 oy)
Orijen Cat&Kitten
(14 oy)
Toplam (20 oy)

Birkaç tane mamaya baktım ve bu ikisinin içeriği diğer mamalara göre daha çok hoşuma gitti aralarında 5₺ gibi bir fark var kilosuna bakınca orijen daha pahalı ama ikisinin içerikleri de çok güzel. Sizce hangisi daha iyi bir mama?

5 CEVAP

Poncimin

Acana First Feast, Acana'nın alt maması. Tahıl içeriyor yulaf var ve et kaynağı Orijene göre çeşitli değil. Genel içeriği de geride. Acana First Feast de kötü değil ama rakibi Orijen olmaz. Orijen çok daha iyi burada, ayrıca da tahılsız. Alabilirseniz Orijen alın daha iyi. Ama Acana üst serileri Grassland, Pacifica, Wild Prairie ile Orijen mamaları arasında o kadar fiyat farkına değecek bir şey yok. Acana tercih edilebilir o zaman.

Palyaco

Orijen tabiki en iyisi

simbakedi

orijen daha iyi ama ben gereksiz oahali buluyorum. ikisinden biri kedinize iyi gelirse en iyisini yapmis olursunuz. ben acana pacifica kullaniyorum su an cok memnunum valla

duman_cat_world

içerik olarak orijen daha iyi. ancak ben o fiyata değeceğini düşünmüyorum. acanadan daha pahalı ancak çok bir fark yok sadece et oranı biraz daha yüksek. ben acana first feast tercih ederdik bu yüzden.

diablerose

ikisi de pahali. madem cok para vercem bari en kalitelisi olsun kafasindayim