Kedim Hasta Değil Eve Pisliyor

tnhzdmr

Merhabalar geçenlerde kedim ishal oldu şeklinde bir başlık açmıştım 2 3 gün sürdüğü için veterinere götürdüm her test yapıldı veterinerde de katı diskilamis eve yeni geldik veterinere gidecegimiz gün 2 defa eve pislemisti şimdi tekrardan gidip eve pisledi çişini kuma yaptı kakasını eve yaptı ne yapabilirim bu durumla alakalı lütfen yardımcı olun

3 CEVAP

tnhzdmr

Bu arada eklemeyi unutmuşum testleri tertemiz çıktı bir problemi yok probiyotik verdi vitaminli malt verdi onlari kullanacağız eve neden pisliyor onu merak ediyorum

Stresten olabilir. Veterinerden ya da dışarıdan rahatsız olan bir kediyse hele

emre536

eger imkanınız var ise uygun fiyatlı bir kedi tuvaleti daha alabilirsiniz yada bir leğen alabilirsiniz kedi kumu koyup evin başka bir köşesine koyarsanız yada diger tuvaletının yanına bırıne çişini digerine kakasını yapabilir