Kedi Kendini Yaalmazsa Ne Olur

Cigdem_ib

Kedim boyunluk taktirmadi sürekli dikişini yaladı bir dikişi attı ben de son gelen bir yorumdan dolayı kıyafet yapmaya çalıştım yaptığım kiyfaet her yerini kapattı kendini 5-10 gün yalayamazsa birşey olur mu fotoğrafını bırakacağım

6 CEVAP

Hiçbir şey olmaz merak etmeyin, kendilerini temizlemek için yalıyorlar zaten normalde ama 5 10 gün böyle durmasından pislenmez. Ve evde durduğu için de pis olmaz. Aslında kedilerin yalama içgüdüsü avlarının kanının üstünde kalmamasından gelir yani öyle bir şey de olmayacağı için rahat olabilirsiniz.

rifi85

kedini temizlememiş olur. ama siz görmemişsinizdir iç güdüsel olarak illaki kendisini yalıyordur

diablerose

tipe bak 😍

bnm kedi yakalik takti biara. o sira bi de tatile gittik. her gun biri ugradi mama su verdi. tabi bu surecte 1 hafta ev temizlenmedi. dondugumde kedim pisti. sokak kedisinden halliceydi. kiyafet giydirince daha temiz kalir sanirim

Renklipati

Kıyamam kıyafette maşallah yakışmış.. zararı olmaz yalamasın çıkınca bol bol yalar kendini o açıkta olan yerleri yalıyordur iç güdüsel temizlik amaçlı yoksa bir zarar yok

Ve bir dikişi attıysa veterinere götürün tekrar bir bakması iyi olur, risk olmaması açısından.

altunsila

Çok yakışmış elinize sağlık :)
Bir şey olmaz, o zaman kıyafetinin üstünden yalıyordur, daha doğrusu yalamaya çalışıyordur. Kapalı olan bölge içinse zaten sorun olmaz, 5 gün kısa bir süre.
Geçmiş olsun tekrardan