Zylexis Bağışıklık Güçlendirici Aşı

Bu aşıyı kullanan ve faydasını gören oldu mu? Biraz araştırdım genelde olumlu sonuç alınıyor. Tek doz için ne kadar ödediniz? 2018/2019 yıllarında 70-90TL arasıymış, ben şu an tek doz için 150 veriyorum. Fiyatlar iki kat artmış, zamlanması mümkün tabii. Ama sizde de böyle miydi merak ettim.

17 CEVAP

@kedililililerle muadili yok demişti veteriner:( kazıklandığımı hissetmiştim

Palyaco

Her veteriner bence kazikci deyil iyi niyetli olanlar var benim veterinerim mama bile tavsiye etmiyor