Zylexis Bağışıklık Güçlendirici Aşı

Bu aşıyı kullanan ve faydasını gören oldu mu? Biraz araştırdım genelde olumlu sonuç alınıyor. Tek doz için ne kadar ödediniz? 2018/2019 yıllarında 70-90TL arasıymış, ben şu an tek doz için 150 veriyorum. Fiyatlar iki kat artmış, zamlanması mümkün tabii. Ama sizde de böyle miydi merak ettim.

17 CEVAP

Cook

Biz geçen sene aralıkta 120 ye vurdurmuştuk tek dozu

duman_cat_world

ben bağışıklık sistemi güçlendirici aşıları çok doğru bilmiyorum biraz fazla kimyasal. biofeline bağisiklik tabletini kullanabilirsiniz karahindiba, lysine, beta-glukan, mürver vb. şeyler içeriyor doğal.

diablerose

kedim eş zamanli mantar ve uyuzken doktor bi kac kere uyguladi tedavinin bi parcasi olarak. fiyatini bilmiorum ama

Minigimmm

Aşı hakkında bir bilgim yok ama coronali kedimin yerlerde olan bağışıklığını ayağa kaldiran, kısırlaştırma operasyonuna rahatlikla girmesine yardimci olan bağişiklik takviyemiz " Vetomune " oldu. Kesinlikle bunu tavsiye ederim kisa sürede etkisi muazzam görülüyor, belki iğneden sonra kullanmak isterseniz. Sadece kliniklerde bulabilirsiniz.

Oqrenerde06

Biz de yaptıracağız bu aşıdan bizim veteriner 180 dedi 120 e yapacağınız söyledi bakalım 3 doz olması lazımmış. Faydasını olduğunu düşünüyorum en azından stresten kaynaklı Corona çıkmasının en aza indiriyor hastalıklara karşı direnç kazandırdığı yönünde olumlu araştırmalarim oldu ben yapılması taraftarıyım aylardır vitamini macunu damlası OMEGA 3 vs kullandığım halde kedimin iştahı açılmiyordu 4 haftadır veterinere her hafta gidip vitamini iğneleri yaptırıyoruz gözle görülür farklar oldu ben ek takviyelerin aşırı etkili olduğunu düşünmüyorum aşılar her zaman daha etkilidir...

@Oqrenerde06 internette tek dozdan sonra bile belirgin değişim gözlemleniyor şeklinde yorumlar var. Dün ilk dozu yaptırdık, yarın 2.doz olacak ama sanki daha bir halsiz gibi. Bu biraz ikileme düşürüyor beni ya da hemen sonuç beklemekle hata yapıyorum.

Palyaco

Önceden yaptırdım hiç hasta halsizlik olmuyor faydali

Biz daha yeni yaptırdık 2 hafta oldu. 2 farklı veterinerde biri 180 e diğeri 160 a vurdu 3 doz yaptırdık. İşe yarayıp yaramadığını henüz bilmiyoruz tahlil daha yaptıramadık.

Benim kedimde ilk dozda bir şey olmadı ama 2. Dozda hiç onu öyle görmemiştim bir yere saklandı kendine dokundurtmadı doğru düzgün yemek yemedi ertesi gün kendine geldi. Ama sırtına dokuntrmadı aşı yerinde şişlik oldu galiba ama yemek yememesi neden oldu bilmiyorum. Ağır gelmiş olabilir. Üçüncü aşıda da bir şey olmadı. 2. Korkutmuştu ama

Zyleksis iyidir benim de corona pozitif olan kedime yapılmıştı fiyatları da o civardaydı işe yaramıştı ama alternatifleri var evet zira zyleksis çok pahalı

diablerose

hayrini gorduk ama kedi zaten saglikliysa gerek yok bence.

duman_cat_world

çok doğru bulmuyorum**

@duman_cat_world tamamen veterinere göre hareket ediyorum, her aşı kimyasal deposu ama mecburuz:( bahsettiklerinizi daha sonradan takviye olarak kullanabilirim ancak, evet doğallar ama aşı kadar güçlü etkileri yok pek

@diablerose evet mantar tedavisinde de kullanılıyormuş. Faydasını gördünüz mü?

@minigimmm pek araştırmadım ama vet's plus'ın bağışıklık güçlendirici tabletleri de fena durmuyor. Aşıyı her altı ayda bir tekrarlayacağımız için gerek kalmaz belki, yine de veterinere soracağım