Karma Aşısıı Doz

Aleynademirtas

Ben veteriner hekimimi değiştirmeyi düşünüyorum karmaları bittikte. Sonra diğer aşıları başka veterinere yaptıracaktım ama karma 21 gün sonra 10 gün sonra gel korona yaptıralım dedi o da 2 doz olmalı bu böyle devam eder gibi karma 3 doz yapalım dedi arası 21 gün olsun dedi ben 10 gün sonra karma 3 e gitsem sorun olur mu sizce

7 CEVAP

_SeNa

Karma yavruyken 2 doz ,sonra da her yıl 1 doz olunuyor diye biliyorum. Ayrıca kedilere corona aşısı yaptıklarını duymadım.

zibityus

boş boş aşılar yapıyorlar ne coronası ne karması para kazanmak için hayvanı hastalıktan koruyoruz maskesinin arkasına sığınıp sürekli bi aşı ilaç peşindeler

Aleynademirtas

Benim köpeğim var belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın

Aleynademirtas

İlk iki dozu oldu

Neden bu böyle devam eder demiş onu anlayamadım?

Köpekler için corona aşısı var ama kediler için ben de duymadım. Karma 1-2 lösemi 1-2 yaptırılır normalde. İstrrseniz de kuduz

Aleynademirtas

Böyle devam eder derken şimdi 10 gün sonra korona 1 .doz olucak 10 gün sonra karma 3 olucak 10 gün sonra yeniden korona 2 .doz olması gerekir ben de karmaları bitince değiştirmeyi düşünüyorum ama araya başka bir aşı yapalım dedi ben 2.dozun üstünden 10 gün geçtikten sonra 3.dozu yaptırsam sorun olur mu illa 21 gün mü lazım