Kedim Kayip

_gizem

lutfen beni azarlamayin tatili 2 hafta gittim kedimi babama emanet ettim ama geldigimde kedi yok cok uzuldum cozum varmi kedimi nasil bulabilirim

10 CEVAP

Pollythelilly

Eğer kaçtığından eminseniz bulunduğunuz muhitte adına duyarlıysa elinizde mamayla arayabilirsiniz.Kumunu kapının önüne koymak da işe yarıyor.

diablerose

baban birine vermis olmasin kediyi sen yokken

Palyaco

O cevreye bakin bence

_gizem

herseyi yaptim amapati yok bana moral veren beni mutlu eden pati artik yok cok uzuluyorum

Warriorsans

Babanızla ne olduğunu konuşmadınız mı kaçmış mı kaçtıysa ne zaman? Çevreyi arayın fotoğraflı ilan çıkartın etrafa asın, sosyal medyada paylaşın. Umarım bulunur

Gimlihanim

Ne zaman kaçmış? Ne kadar süredir kayıp olduğunu bilirseniz belki ona göre bi arama yöntemi öneririz. Yakınlarda kaçtıysa fazla uzaklaşmamış olabilir. Kumunu kapı önüne koyabilirsiniz. Maması ile arayabilirsiniz. Çok vakit geçtiyse ilan verin. Sosyal medyada yüksek takipçili hesaplardan yardım isteyin. Umarım en kısa zamanda bulunur.

_SeNa

Baban ne olduğunu söylemedi mi (kaçtığını vb.)

Babanızın kediye karşı bir soğukluğu varsa hiç de iyi şeyler olmamış olabilir

duman_cat_world

Babanız kediyi pek sevmiyorsa dışarı salmış olabilir mi?

Ozzey

Canvas programı var resmini ekle uzerine kayıp aranıyor de altına da telefon numaranı yaz. Mahallede herkese göster. Bir tane de işlek bir yere as.yazdiramazsan da telefondan göster sor. En azindan komsulara sor. Hayvan kendi gittiyse yakındadır. Babana sorabilirsen sor sen soramazsan annemden rica et. Üzülme. Olana çare yok.
Insallah yasiyordur.insallah bulursun.. Gecmis olsun.