Kedimin Ağzında İntihap Oldu Bir Şey Yemiyor Napabilirim?

mimininanne

Hiçbir şey yemiyor canı acıyor galiba napabilirim

2 CEVAP

dilanbulent

Veterinere götürün biz bir şey yapamayız ki. Bu gibi sağlık durumlarında biz yardımcı olamıyoruz maalesef. Veterinerin bir muayene yapması gerek

altunsila

Çok geçmiş olsun, yaş mama veya kuru mamasını ıslatarak verebilirsiniz. Hatta çorba şeklinde mamalar var schesirin, direkt ondan alabilirsiniz. Me-onun da sıvı yaş mamaları var (hüptürük gibi olan ödül mamalarını kastetmiyorum) yarası iyileşene kadar bu şekilde besleyenilirsiniz belki, daha rahat yiyebilir