Kuru Kedi Maması Saklama

emre536

birden fazla kedim olduğu için 15 kg'luk kedi mamalarını tercih ediyorum ve en geç 1,5 ay gidiyor sizce saklama kabı alsam mı 15 kgluk olanlardan yoksa mamanın kendi kilit sistemi yeterli olur mu

3 CEVAP

Lils

Mama kendi paketinde durunca tazeliğini koruyor. Ben tek kedi ile büyük paket alıyorum. Kilitli buzdolabı poşetlerine koyup sonra yine mamanın kendi ambalajına koyuyorum. Bu şekilde taze kalıyor. Siz 1.5 ay içinde tükettiğiniz için buna da gerek yok.

Palyaco

Mamanin kilitli sistemi yeterli

emre536

cevaplarınız için teşekkür ederim