Sokak Kedisi İçin Mama Önerisi

lunatar

arkadaşlar iyi günler. bizim bahçede bir kedi doğum yaptı be 6 yavrusu var şu an. ben öğrenciyim kendim birikimim ile falan baktım kendilerine ama artık mama alma konusunda biraz sıkıntı yaşayacağım. Yavrulara mama sağlayabileceğim bir kurum/kuruluş var mıdır acab? bilen birileri yardımcı olursa çok memnun olurum. bu arada bebekler şu an 2 aylıklar, Eylül ayının 20sinde 3 aylık olacaklar.

3 CEVAP

Palyaco

Mystic yetişkin tavuklu baylilyorlar

simbakedi

belediyeye soyleyince getiriyorlar diye biliyorum ama o mamalari yerler mi bilmem. bence zamaniniz varsa aksamlari okul donusu kasaptan artan ciger, et parcalarini alin. kedilere vericem diyince o artanlari genelde ucretsiz veriyorlar zaten. onlari haslayip verin. yeni dogan yavrular yemez zaten anneye verirsiniz cok daha saglikli olur mamadan

emre536

uygun segmentte olarak ve genellikle çok severek tükettikleri enjoy proline, econature ,trend line frishkies kuru mamalarını alarak sokaktaki canlarımızı dostlarımızı mutlu edebilirsiniz