Lütfen Yardım Edin??

Elifkoc

arkadaşlar bu sokak kedisinin 4 aylık civarı yavruları var ve yanına yaklaştırmıyor gözleri kapalı arada azcık açıyor hamile olmasından şüpheleniyorum lütfen yardım edin

9 CEVAP

Hilalllllll

Hamileyse iyi beslemen gerek hamile olup olmadığımı 1 ay içinde anlayamazsın

elifnzsahin

hamileyse ne gibi bi sorun olabilir ki soru net anlaşılmıyor

Pollythelilly

Hangi konuda danıştığınız anlaşılmıyor.Daha açık ifade edebilir misiniz?

Elifkoc

Sokakta bir kedi var ve hamile olmasından şüpheleniyorum

Elifkoc

iyi beslemeye çalışıyorum ama korkup kaçıyor

Kedisekeri

Doğum yaklaştıysa etrafı korumak istiyordur, doğum yapmadan önce iştahları azalıyor ve ilk gün yorgun oluyorlar. Diğer yavrular 4 aylık çok kısa bir süre ikinci hamilelik için, stresli olabilir. İmkanınız varsa veteriner kliniğine götürebilirsiniz yoksa yavru kedi maması+yaş mama verebilirsiniz size bağlı. Sokak kedileri doğum yaparken şartlar daha zor ve acı çekiyorlar. Umarım ciddi bir şeyi yoktur.

Elifkoc

umarım

Kedisekeri

Düz baktığınızda vücudu kavisli ise büyük ihtimalle hamile. Doğumdan biraz zaman önce yavrular içeride hareket ediyor ve karnına bakınca anlaşılıyor. Şimdi gördüm siz mamayı verdikten sonra uzaktan izleyin, alışır.

Elifkoc

tamam teşekkürler