Kedimin Dişi Kanıyor Çok Acil Lütfen Yardim

elifnzsahin

1.5 yaşında erkek kedimle az önce oyun oynarken kıyafetimde nokta nokta kan gördüm sert issirmayi çok sever üstünde ki kıyafetimi ısırıyordu yeni cikmakta olan dişi kanıyor ne yapmalıyım?

4 CEVAP

theyusra

1.5 yaşında olan kedinin de 1.5 aylık olan kedinin de dişi çıkmaz ki, diş etlerinde problem olabilir

Ozzey

Dis etleri tahriş olmuştur. Suan goturemezseniz evde hindistan cevizi yagi varsa parmaginizla biraz damarlarına surun. Ama cok kalıyorsa acil veterinere goturun.

Azemm

Damakları tahriş olmuştur. Veterinere danışın. Genelde eczanede satılan tıbbi ürünleri öneriyorlar.

citirannesi

Herhangi bir tıbbi ürün kullandınız mı? Tahriş olmuştur o