Kedi Ağız Bakimi

elifnzsahin

kedimin dis etlerinin üstü pembe altları kırmızı dış etinde bi sorun mu var ne yapabilirim?

4 CEVAP

Gulsumce

Diş etinde sorun olduğunu düşünüyorsanız muhakkak veterinere gösterin. Ne kadar erken önlem o kadar iyi. Bizim görmeden var yada yok dememiz yanlış olur. İlerde ciddi sıkıntılara yol açıyor ağız içindeki sorunlar.

Ödülle falan geçecek iş değil. Şişlik ve kızarıklık varsa iltihap vardır. Geciktirirseniz dişlerini kaybeder yavrucak. Veterinere gidin, veterineriniz basit bir antibiyotik tedavisi başlatarak sorunu çözecektir

Palyaco

Dental odulleri kullanabilirsiniz

Palyaco

8 aydır dental kullanıyorum dişleri ve dış etleri cok iyi beaphar