2 Köpek Nasıl Alıştırılır

merhaba öncelikle 2 gün önce komşumuza bir köpek geldi 14 aylık bizim köpeğimiz 11 ikiside dişi geldikleri gibi birbirlerine havladılar yeni gelen köpek 2 kez ev değiştirmiş 2.evde şiddet gösterilmiş neredeyse her köpeğe havlıyor aralarını nasıl yaparız bahçeler dip dibe benim köpeğim cavailer cins onlarınki golden teşekkürler.

2 CEVAP

theyusra

şu an yapabileceğiniz hiçbir şey yok çünkü köpekler kediler gibi değil yani şöyle yapın öyle yapın falan diyemeyiz, köpekler her önüne gelenle arkadaş olabilen bir tür. ilk önce o köpeğin psikolojik yardım alıp sosyalleştirilmesi gerekiyor ondan sonra zaten kendisi gelip arkadaş olmak ister

simbakedi

bence de ilk once yeni gelen kopegin sahibiyle ve eviyle o guven ortamini halletmeli, sonra sizinkiyle arkadas olmali