Doğum Yapan Kedimin Meme Çevresinde Kan

Calliope123

Merhaba kedim 1 nisanda doğum yaptı. Bir memesinin çevresinde kan var. Veterinerimi aradım sorun var gibi yarın bebeklerle beraber getirin dedi. Anneyi götüreceğim daha önce başına böyle bir şey gelen var mı? 4 günlük yavruların dışarı çıkması onlara zarar verir mi? Bu arada kediler o memeyi emiyor, emme açısından bir sıkıntı yok

3 CEVAP

Calliope123

Düzeltme!! Bir nisanda değil 1 eylülde doğum yaptı. Yavrular henüz bir haftalık bile değil.

Calliope123

Yok mudur hiç fikri olan? :(
Veterinerimin ameliyatı varmış çarşambaya erteledi randevuyu ama içim içimi yiyor

gulsump

Çok geçmiş olsun, hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Umarım ciddi bir şeyi yoktur güncel kalması için yazıyorum.