Barftr Ürünlerini Önerir Misiniz?

zibityus

barftr diye bir site var ürünler kaliteli kuru mamalardan bile ucuz, güvenmiyorum bu nedenle ben. kullanan var mı ? gözlemleriniz nasıl?

7 CEVAP

Ben baya araştırdım ama çok fazla kötü yorum görünce almaktan vazgeçtim.

TATA4242

Bu tarz ürünler internetten alınmaz,iyi bile olsa günlerce süren kargo döneminde bozulur,kötü yorumlarin çoğunun kaynağı aslında bu durum.

Palyaco

Bende çok araştırdım vazgeçtim

End_19

Olumsuz yorumları vardı ben pek güvenememiştim

Warriorsans

Barf mama olarak keto barf mamayı öneririm ben memnun kaldım

burcuoozgen

barf besleyecekseniz kendiniz yapmanızı öneririm. evet çiğ besinler direkt olarak etki ediyor ama size gelene kadar bozulma ihtimali yüksek. çözünene kadar en fazla iki saat içinde tüketmek gerekiyor. çok güzel besinleri çiğ bir şekilde kendiniz verebilirsiniz

DilekTus

Merhaba, çiğ beslemeyi ben araştırdım. iç parazitten 10 gün önce az uyguluyorum. parazitlerin ölmesi için -10 derecede en az 21 gün saklamak ve çözüldükten sonra 2 saat içinde tüketmek gerekiyor. En iyi çiğ beslemeyi kendi evinizde hazırlayıp yapabilirsiniz. Kargo ile aldığınız ürünler kargoda gelene kadar parazit üretmiş olacağı için hem pahalı hem uygunsuz oluyor.