Kedimin Ateşi Var Ve Karnı Ağrıyor

purplephase

merhaba 2 gün şehir dışındaydık dün geldik kedim evde tek kaldı bırakırken hiçbir şeyi yoktu ancak geldiğimizde hafif ateşi vardı ve bugün de karın ağrısı başladı ikisi de çok şiddetli değil ancak endişelenmeye başladık kızgınlık belirtileri de var zamanı da geldi ancak bir iki kere dili dışına çıktı endişelendirdi bizi. hareketlerinde hiçbir sorun yok koşuyor atlıyor zıplıyor ancak emin olmak istedim ciddi bir şey midir?

6 CEVAP

Snzlc

siz bir veterinerle görüşün bence

Palyaco

Koşuyor hopluyorsa bir sıkıntı olduğunu sanmiyorum

emre536

karın agrısı oldugunu nasıl anladınız ; veterinere götürün içiniz rahat etsin ateş ve karın agrısı ve halsizlik var ise bence veteriner görmeli yemiyor içmiyor ağlak ağlak bakıyorsa veterinere götürmeniz iyi olur

purplephase

sabah veterinerle iletişime geçeyim o zaman yeme içmesinde falan sorun yok şimdilik bakışları da normal teşekkür ederim

emre536

rica ederim geçmiş olsun inşAllah hiçbir sorun çıkmaz evladınızda

purplephase

teşekkür ederim inşallah