Kedi Maması

Sivas Merkeze taşındım kedi maması satılan yer bulamadım,bulduklarımda genelde kalitesiz ucuz mamaları.Hills marka kedi maması satacak yer bilen var mı ?

15 CEVAP

BerenZ

Petlebide 1 günde geliyor siparişiniz, güvenerek alabilirsiniz ihtiyaçlarınızı. Ya da başka internet sitelerinden. Petshop ve veterinerlerde bende aradığım hiçbir markayı bulamıyorum.

Oqrenerde06

İnternetten sıparış verin en mantıklısı. :)

Phoenix3

Petlebiden sipariş edin?

cat_expert

Petlebi ve a-m-a-z-o-n üzerinden sipariş ettiğinizde kutu içerisinde geliyor mama, kolay kolay patlama çatlama olmaz.

missAybuke

Petlebide paketleme konusunda sorun yaşamazsınız. Yaşadığınızda hemen telafisini yapıyorlar.

dilanbulent

İnternetten almanız her zaman daha uygundur fiyat olarak da.

Warriorsans

Bence de en mantıklısı internetten almak genelde daha uygun oluyor ve ben pet shoplara çok güvenmiyorum çok fazla sahte mama satan yer çıktı. Güvenilir bir internet sitesinden alabilirsiniz

emre536

petlebi den sipariş vermeniz iyi olur hem güvenli , hızlı özenli kargo ve hediyeleri bile oluyor ürünlerinin

En son İnternet siparisimde delik deşik gelmişti o yüzden çekiniyorum

simbakedi

a mazon ya da petlebiden soylerseniz boyle bir sorun asla yasamazsiniz. dikkat edin ama a mazondan alirken saticisi kendi olsun prime yani m. o da 1-2 gun icinde getiriyor ve kucucuk bir yas mama icin koca kutuyu karton dolduruyorlar :) orijinalliginden de supheniz olmasin bu iki sitede de

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması kullanıyor kedim uzun zamandır ton balıklı olanına geçsek sorun yaşar mıyız ? Daha çok sever mi

simbakedi

sanmıyorum sorun yaşayacağınızı zaten hills balıklının içinde en çok tavuk var, balık aroması oluyor yani birazcık o kadar

Palyaco

Petlebi en güvenilir site mama tarihi son kullanma tarihi belli taze orjinal

Sipariş verdim Petlebi den.Bakalım memmun kalacak mıyım

Palyaco

Kesinlikle memnun kalırsınız guzel paketliyorlar ve hızlı kargo