Dişi Köpek Erkek Köpek Birlikte Büyür Mü?

burcuoozgen

meraba arkadaşlar iki yaşında setter cocker kırma kızım kendi yavrusu olan erkek bir çocukla büyüyebilir mi? şuan için tatlı ısırmalar dışında problem yok gibi. ama büyütürken nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.teşekkür ederim....:))))

7 CEVAP

Seymaaacaan

Evet birlikte büyürler ancak ileride kısırlaştırmanız gerekir. Erkek kızgınlığa girdiğinde dişiyi rahat bırakmaz

Palyaco

İkisininde kisirlastirmaniz lazim

Seymaaacaan

Evet dişi kısır olsa bile erkek olan içgüdüsel olarak dişiyi rahat bırakmaz. Dişi kokusundan sürekli kızgınlıkta olabilir. Tavsiyem ikisini de kısırlaştırmanız :)

burcuoozgen

peki erkeği de mi kısırlaştırmak gerekiyor. kızımı zaten önümüzdeki ay kısırlaştıracağım. bir tanesinin kısır olması yeterli değil mi?

Warriorsans

İkisini de kısırlaştırmanız gerekir onun dışında beraber olabilirler bir sorun olacağını zannetmiyorum

burcuoozgen

çok teşekkür ederim herkese...

Superisi814

Merhaba,
Ilk önce disiyi kisirlastirin eger sirayla yapmaniz gerekse..