Hindistan Cevizi Yağı İle Diş Bakımı?

nazlitanyeri

Kedinizin diş bakımını hindistan cevizi yağı ile nasıl yapıyorsunuz?

11 CEVAP

_SeNa

Ben yapmıyorum ama hindistan cevizi yağı ile firçalaniyor diye biliyorum parmak fırçaları vb. oluyor.

mervevs

benim kedim asla izin vermez böyle bir şeye diye ben de en azından yaş mama yaptığımda falan içine 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı katıyorum

Superisi814

Bir ara bir jel kullanmamiz gerekti agzi icin.Parmak ucuma suruyordum , kokuyu alir almaz kacma , kacamazsa da saldirma moduna geciyordu.Cebellese cebellese surdum.
Bazen patilerine suruyorum rahat uyur modda ise, yaliyor.Gerginse gerek yok, uzerine basa basa gidicektir.Deli kedilerde bu daha kolay bir yontem.Bazen de yakalaniyorum o zaman bir kac isirik ve pati razi geliyim gelmeyim, payima düşüyor.😊

nazlitanyeri

Üste

nazlitanyeri

Ölçüsü ne kadar peki?

nazlitanyeri

Peki çok teşekkür ederim ❤️

kadergundogdu

ben arada patilerine sürüyorum hem patileri yumuşuyor hemde yalıyor

nazlitanyeri

Super fikirmis, ben de boyle yapiyim :)

Ozzey

Merhaba ben de parmagima surup surdum bir kac kez. Dis fircalatmiyor. Bazen dis eti kaniyor mecbur suruyorum dislerine. Hemen duzeliyor. Gecmis olsun.

Ozzey

Merhaba ben de parmagima surup surdum bir kac kez. Dis fircalatmiyor. Bazen dis eti kaniyor mecbur suruyorum dislerine. Hemen duzeliyor. Gecmis olsun.

Ozzey

Merhaba ben de parmagima surup surdum bir kac kez. Dis fircalatmiyor. Bazen dis eti kaniyor mecbur suruyorum dislerine. Hemen duzeliyor. Gecmis olsun.