Kedim Ben Evde Yokken Ne Yapmis Olabilir

defneb

7.30 da okula gittim 1 saat once geldim kedim icin mama kabini doldurucak kadar mama koymustum, yere ve koltuga oyuncaklarini koymustum. Toplarini kaybetmis tuvaletini yapmis mamasinin yarisini yemis, Ben eve geldigimde yeni uyaniyodu sanirim sıkılmamis, mutluyum fakat sıkıldiysa bile nasil daha az sıkılmasini saglarim

8 CEVAP

Pollythelilly

Alışık bir kediyse sıkılmaz.Tek başına oynayacağı oyuncaklardan alabilirsiniz ya da yapabilirsiniz.

emre536

oyuncakları oldugu mddetce sıkılacagını sanımıyorum , genellikle günün çogunu uyuyarak gecırırler zaten, evınde mutlu mutlu uyur yemek yer oyun oynar siz gelınce daha çok mutlu olur zaten

Palyaco

Oyuncaklariyla oynar bizimki takılıyor kendi başına ise gidiyoruz kızımda okula akşam 5 geliyoruz gayet iyi kapı sesini duyar duymaz kapı önüne geliyor

Oyuncaklarıyla oynar genelde uyur o yüzden siz eve gelince çok enerjik olur. Ben de ilk zamanlar çok tedirgin oluyordum hatta ağlamışlığım bile var😅. Ama sonrasında alışılıyor

altunsila

Sıkışmamış gibi duruyor, bir süre sonra sizin düzeninizi öğrenip iyice adapte olacak, sıkılmayacak hiç merak etmeyin

cat_expert

Yavru kediyse siz gittikten sonra bir 5-10 dakika ağlıyorlar yüksek sesle miyavlayarak ama sonra başlarının çaresine bakıyorlar, zaten bir kedinin yapacakları bellidir mama yere su içer tuvaletini yapar biraz oyuncaklarla oynar yerde yuvarlanır ve uyur.

Elifkoc

Birşey olmaz

Arzuarslan

Merak etmeyin ben de başta çok endişe ediyordum üzülecek diye:) Dışarı çıktığımda da aklım hep onda oluyordu. Biraz oynayıp uyuyorlar genelde. Ben birçok çeşit oyuncak aldım deli gibi oynuyor onlarla. Geldikten sonra biraz ilgilenirseniz daha da iyi hisseder tabi ki. :)