Poposu Niye Böyle

Ozgcrn

Erkek ve kısır olmasına rağmen sevince nedem böyle yapıyor. Rampaya döndü hayvan şuna bakın

16 CEVAP

emre536

Sırf siz kedinizi sevdiginde bu hareketi yapıyor ise yani sadece sevdiğiniz başını oksadiginiz zaman vs sevgi gösterisi olarak kaldırıyordur , kediler sevdiğiniz zaman toslayarak surtunurler bacagimiza kolumuza, sırtlarını fln kaldırırlar sevdikçe , yok eğer sevmediğim zamanlarda da yapıyor diyorsanız onu bilemeyecegim

Warriorsans

Kızgınlıkla vs alakalı bir durum değil zaten erkek ve kısır demişsiniz. Bence çok bir neden aranması gereken bir konu değil kediler uzaylı olduğu için biz yaptıkları her şeyi algılayamayız 😂

theyusra

sizin kediniz yapmıyor diye niye sanki kedi petrole batmış gibi konuşuyorsunuz :D kediler bunu en sevdikleri insanlara yaparlar, özellikle sevildiklerinde hoşlarına gidiyorsa bu şekilde gösterirler. ayrıca bu hareket kedilerin bulunduğu ortamda sevgi gördüğünü ve kendini güvende hissettiğini gösterir, tebrik ediyorum sizi ✨

Palyaco

Veterinerler bir görüşün ilkkez gördüm böyle durduğunu kedilerin

Palyaco

Benimkide kisir böyle yapmiyor

_SeNa

Erkek kediler böyle yapmaz zaten dişi kediler yapar kızgınlıkta. Bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Ama içiniz rahat etmezse veterinere gittiğinizde bu konuyu söyleyebilirsiniz.

Catsnbirb

Benim kısır 13 yaşındaki kedim de böyle yapıyor. İç güdüsel bir hareket, çok fazla oraya dokunursanız kızabilir. Gıdıklanma refleksi gibi düşünün

Thesudeaskin

Benim de erkek kedim var kısır değil ama bazen sevdiğimde aynı hareketi yapıyor. Hoşuna gittiğinin bi belirtisi olabilir.

Esnerken sevilirken falan yapıyolar bu hareketi.sıkıntılı bir durum ise benim kedilerde sıkıntı var.

gulsump

Benim kedim bu hareketi onu taradığımda ve sevdiğimde mırlayarak yapıyor, kedim dişi ve kısır herhangi bir kızgınlık belirtisi yok, bir problem olduğunu zannetmem.

simbakedi

rampaya dondu lafina cok guldum gercekten hhahahshahs benimki de yapiyor ama bu kadar degil ve kisir da degil. bir sorun olmaz yani merak etmeyin

Phoenix3

Benim kısır olmayan erkek kedim de arada yapıyor bir ara acaba cinsiyetini yanlış mı biliyorum diye kontrol etmedim değil :D

kadergundogdu

veterinere sorun

Ozzey

Merhaba. Benimki de yapiyor. 6 yasinda kisir. Sevdigimde yapiyor. :)) cok sukur sorular hep boyle olsa. Sorun hastalik olmasa.

Ozgcrn

Sadece sevdiğimizde okşadığımızda yapıyor daha önce hep dişi kedi beslediğim için erkek kedilerin bunu yaptıklarını bilmiyordum o yüzden anlam veremedim. Hepinize teşekkür ederim