Başka Kedi Görünce Emiyor ?

Selinbuyukcam

Merhaba kedim 2 yaşına giricek az kaldı evimizde 3 gündür başka bir kedi misafir etmek durumundayız 5 aylık bir kavga vs yok kedim uyumludur fakat 3 gündür kedinin sesini duyar duymaz hemen yanıma gelip karnıma masaj hareketi yaparak tişörtümü emiyor ses olmayınca yapmıyor sebebi nedir fikri olan var mı ?

1 CEVAP

altunsila

Ben de bazen ilaç sürecekken anlayıp kedim bir yere saklanınca falan çıkması için kedi sesi açıyorum telefondan. Hemen gelip aynı dediğiniz hareketi yapıyor. Kedi sesinden rahatsız olduğu için yaptığını düşünüyorum, normalde mutluluk hareketidir ama sanki huzursuz olup da yapıyor gibime geliyor