Kediyle Uçak Seyahati

iameceevans

Arkadaşlar öncelikle merhaba üniversiteye gideceğim için kediyi abime bırakmam gerekiyor ve uçak ile götüreceğim ama aklımda bir soru var kuduz ve parazitleri tam sadece karma var o da gidince olur dedim kısıtlı bir zamanım olduğu için. Karma aşısı gerekli oluyor mu ben sadece kuduz diye biliyorum yakın zamanda yolculuk yapan var mı kedisiyle bu arada firma fark eder mi bilmiyorum ama söyleyeyim sun express

5 CEVAP

Warriorsans

Karma aşı zorunlu değil diye biliyorum

psabrk

Sadece kuduz aşısını olmuşmu ona bakarlar birde karnenin en arkasına seyehat etmeye uygundur diye bir alan var orayada kaşe basarsa veterineriniz orayada bakıyorlar.
Mutlaka 1 gün evvelden uçuş yapacağınız şirketi arayıp bilgilendirin ona göre kabinde taşıyorlar aksi takdirde sorun çıkabilir.
İyi yolculuklar dilerim.

iameceevans

@psabrk teşekkür ederim valla yerimizi ayırttık inşallah çocuğum da stres olmadan sağ salim varırız

iameceevans

sağ olun deneyimleyen var mı acaba

gulsump

Deneyimlemedim ama gitmeden önce firmayı arayıp sorun, son anda aksilik çıkmasın