Köpeğim Hem İshal Hem Kusuyor

cozsep

Köpek sanırım çok üşümüş verdiğimiz hiçbir şeyi yemiyor 2 saatte bir sadece içtiği suyu ve midesinde kalanları kusuyor ishali ve bulantısını kesmek için ne yapmalıyız nişasta falan karışımı yaptık ama onu da yemedi yavrum şu an aç ve bir şey yemiyor lütfen bilen birileri yardımcı olabilir mi köpek 3 buçuk 4 aylık..

5 CEVAP

simbakedi

daha cok kucuk veterinere danismazsaniz ya da goturmezseniz uzulebilirsiniz, burdan yardim beklemeyin

Superisi814

Asisi var mi ? Maazallah gençlik vb hastaliklar var.Nisasta filan vermeyin.Lutfe veteriner hekiminize ulastirin.

nisacar

Soğuktaysa onu sıcağa alın. Battaniyeye sarın. Yemek yemeye kesinlikle zorlamayın. Yanına su koyun. Bu yaştaki bir köpek ishal durumunda çok hızlı su kaybeder bu sebeple yapabileceğiniz en iyi şey onu mümkün olduğunca çabuk veterinere götürmek.

emre536

İshal ve kusma ciddi sorunlar özellikle kusması halen devam ediyorsa halsizlik devam ediyorsa hiç geciktirmeden veterinerinize goturmelisiniz Geçmiş olsun en kısa sürede
yavrunuz iyileşir insAllah

cozsep

günü gelen bütün aşıları vuruşu veterinere götüreceğim ama götürmeden önce yapacak müdahale için yardım istemiştim teşekkürler