Bu Dış Parazit İlacı Çok Mu Gelir?

e234567

iki haftadır evimde baktığım yavru kedi var, annesi bırakmıştı bayağı küçüktü orta dişleri yeni çıkıyor kuru mamaya başladı ama arada kucağıma alınca kıyafetlerimi emiyor. bu kediye bu dış parazit aşısı çok mu gelir? yarısını kullansam yarısı dolapta dursa bozulur mu?

10 CEVAP

Pollythelilly

Kullandığınız ürün bu mu acaba?Eğer buysa bu dış parazit damlası değil deri ve tüy bakım yağı.Yavru kedi için güvenli olduğunu sanmıyorum miniği zehirleyebilirsiniz.Ayrıca dış parazit damlasını online veya petshoplardan almanızı tavsiye etmem.Çoğu onayı olmayan damlalar.Veterinere götürebilirsiniz.Ya da veterinerden dış parazit damlası satın alabilirsiniz.Çünkü dozajlar kiloya ve yaşa göre ayarlanarak uygulanıyor.Zaten yavru kedilerin ilk aşıları 45günlükten sonra başlıyor eğer küçükse beklemenizi öneririm.

emre536

yavru kedilere özel iç ve dış parazit damlası olanlardan vermenız gerekır veterınere danışmanızda fayda var

e234567

bilmiyorum ben kemeraltına indiğimde dış ve iç parazit için ilaç aldım biri haptı biri bu, dış kutusunu görmedim ama olabilir. veteriner aşıya 100₺ dediği için böyle almıştım. belli bir marka öneriniz var mı peki?

e234567

yavru kedi olduğunu belirtip aynı şekilde anlatmıştım fotoğrafını ds gösterdim bunu ve iç parazit hapı verdi, dörde bölünenlerden. on günde bir çeyrek verin dedi

Palyaco

Veterinere goturun yavru daha

e234567

ya yavru da dediğim gibi 100 tl diyince kendim alıp yapayım diye düsündüm

altunsila

10 günde bir gibi bir süre ilk kez duyuyorum. Başka bir veterinere sorun gerekirse, bu aldığınız ilaçları veterinere gösterip onun onayını almadan çocuklara vermeyin

kadergundogdu

yavrulara özel olanları var vete sorun

citirannesi

Veterinerlerde yavru kediler için ayrı dış parazit damlası satılıyor. Bayer ilaç firması üretiyor. Yavru kediler için olanın içeriği daha az. Veterinerden temin etmenizi öneririm.