Kedi Evi Önerileri

Betulb97

Merhabalar, ben kedim için ev almayı ya da yapmayı düşünüyorum, benimki karton kutuların yüzüne bakmayıp evde sandalye sehpa altlarında gezenlerden. Kedisi böyle olanların kullandığı kedi evi varsa önerilerini almak isterim çünkü malum o kadar para vereceğiz yüzüne bakmamasından korkuyorum...

3 CEVAP

dilanbulent

Kediniz tenha, kuytu köşe seviyor. Bunu kendiniz de diyorsunuz. Büyük ihtimalle ev alırsanız içine dahi girmeyecektir :)

emre536

tırmalama tahtalı kedi evleri güzel olur hem oyuncağıda oluyor ,tepesinde uyur ,isterse orta yerınde uyur ,tırmalar ,oynar , iner iner çıkar hem oyun hem uyku yeri olur diye düşünüyorum

Betulb97

Insanın da içi el vermiyor öyle sağda solda perişan biçimde yatmasina, belki o rahat ama ben sanki usutecek sanki rahat edemiyor gibi hissediyorum :D