Tüy Bakım Spreyleri Zararlı Mı?

Thesudeaskin

Merhaba herkese. Kedim idrar yolu enfeksiyonu geçirdi yakın zamanda ve sonda falan derken üstü ağır bir şekilde çiş kokuyordu. Dalinli ıslak bi bezle silmiştim ama koku tüylerine işlemiş çıkmıyor. Kendini falan yalıyor şuan ama hala kokladığımda o koku var üstünde hafif. Bende kum sipariş ederken tüy bakım spreyi diye bir şeyle karşılaştım. Vanilya kokulu falan diyor yorumları da güzel gibi geldi. Bu ürün hakkında bilginiz var mı, zararlı mıdır?

3 CEVAP

gulsump

Bana zararlı gibi geliyor çünkü kediler sürekli kendilerini yalar, ve bu spreyler sonuç olarak kimyasal içeriyor. Kimyasal maddeleri yalamış ve vücuduna almış olacak.

Minigimmm

Dediğiniz sprey hakkında bir bilgim yok ozelligi gorevi neymis ne işe yararmiş baktiniz mi. Şöyle ki kedim kisirlastirma operasyonu gecirdiginde klinikte kutunun içindeyken altina işemişti kedimi almaya gittiğimde hekimimize daniştim neyle temizleyebilirim diye kuru sampuan ve pet body cleaning markasinin havlusunu önerdi. Kuru sampuanlar yikama gerektirmeyen köpüktür kedinizin üzerine sıkıp vucuduna yedirdikten sonra bir havlu yardimiyla kurularsiniz. 2. Ürün ise pet body cleaning markasi gumus iyonlu nano ürünleri var. Spreyi havlusu mendili. Solusyonlu havlusundan alirsaniz işinizi gorecektir kotu kokulari hapseder cok iyi dezenfekte eder kirini temizler buyuk yardimci. Instagram sayfalarindan kendilerine ulasip siparis verebilir yada cevrenizdeki en yakin klinikten bulabilirsiniz

Palyaco

Kedi mendiller var onları kullansanız daha iyi