Yaş Mamanın Saklama Koşulları Ve Kediye Kaç Güne Bir Ne Kadar Verebilirim?

Damlaundan

100 gr konserve kutulardaki yaş mamayı açtıktan sonra buzdolabında saklıyorum ancak ömrü ne kadardır? Yaklaşık 1 hafta oldu açılalı, verip vermemek konusunda kararsızım. 2 güne bir veriyorum 2 yemek kaşığı kadar, yeterli midir?

4 CEVAP

_SeNa

Ömrü mamanın arkasında yazar. Genelde 2,3 gün ömrü oluyor

missAybuke

1 hafta uzun bir süre bakteri ürettiğini söylüyorlar. 3 günde tüketmeye bakın.

Palyaco

Açıldıktan sonra 24 saattir küçük boyutlu alın 70 gr tek seferde verin 85 gr yada tek seferde verin haftada 1 veya 2 sefer daha sağlıklı olur

cat_expert

buzdolabında 3 günden fazla beklemez bakteri üremeye başlar.

100 gram yaş mama 4 aydan büyük bir kedi için günlük öğündür günlere bölmenin bir mantığı yok. Sabah ve akşam verilebilir.